Duben 2007

Čarodky

30. dubna 2007 v 15:28 | Jasmína |  Obrázky
Jelikož se dneska pálej čarodky (doufám, že už konečně zapálej naši úču na matiku a fyziku), tak sem se přemohla našla nějaký ty obrázky...
čarodějnice (přidané) z naší školy:o)

Opilý za volantem a může způsobit toto...

29. dubna 2007 v 20:44 | Jasmína |  Důležité články
Please přečtěte si tenhle článek...ty fotky sou fakt drsný...pár minut a zničí někomu celý život... :-(
(prosinec 1999)
↓↓↓
(po této události podstoupila Jacquelin více než 40 operací)
(Jacqueline byla v hořícím autě a její tělo hořelo 45 sekund!)
(je bez levého očního víčka. potřebuje oční kapky, aby viděla)
(řidič, který řídil auto opilý - je si vědom, že Jacqueline zničil celý život)
Ne každý, kdo měl havárii zemřel...
Tahle fotka je pořízená 4 roky po té události a její tělo, na kterém měla 60 popálenin je stále pod dohledem lékařů...
Mohla to být vaše řítelkyně, nebo sestra...
Chlastání u chlapů je braný jako normální věc...
Prosím, ukaž tento příběh všem, kterým můžeš, aby si byli vědomi důsledků jízdy pod vlivem alkoholu.
PROSÍM VŠECHNY: ZKOPÍRUJTE SI TENTO PŘÍBĚH NA SVÉ BLOGY. DĚKUJU...

Todle mě jako docela štve...

29. dubna 2007 v 8:27 | Jasmína |  Moje kecy
Jen tak se tak zběžně dívám na nejnovější komenty a co neuvidím. Někdo tady používá můj nick, takže žádám toho člověka, aby toho nechal, protože by pak klidně mohl být vulgární a bylo by to na mě. (pro vaši zajímavost koment byl u článku Toť otázka... ale už sem ho smazala, aby jste stále mohli hlasovat o tom, kterou tady chcete Welkomku)

Postav si vlastního robota

28. dubna 2007 v 11:50 | Jasmína |  Hry, tipy, triky...
KLIKNI a postav si vlastního robota

Dolz pro libcu, Lucu a kacerku.holly

28. dubna 2007 v 10:49 | Jasmína |  Moje dolzky
pro libcu:
pro Lucu:
pro kacerku holly:(nemohla jsem se rozhodnout, kterou a tak tu máš rovnou 2)

Veselé animačky

27. dubna 2007 v 21:49 | Jasmína |  Blbinky
Víte jaké zvíře je nejvěrnější? Anakonda. Ta vás obejme a do smrti vás nepustí:o)
Taky vám občas všechno leze na nervy?
nebuďte smutťní, dostanete pusinku...

Zlé dobro a hodné zlo - 7.kapitola

27. dubna 2007 v 14:50 | Jasmína |  Zlé dobro a hodné zlo
Kniha není celá aneb nový spojenec
Cestou se ale ještě vrátil pro knihu Moc staré magie ( Buclatá dáma nebyla zrovna nadšená) a došel až ke kabinetu, kde bylo napsáno zlověstné profesor Severus Snape. Zaklepal a vstoupil dovnitř. Snape ho spražil svým pohledem a pak mu sdělil.
-,,Takže dnes budete leštit poháry v Pamětní síni a ještě něco. Nesmíte používat hůlku. Aby vás to nelákalo, ji používat, odevzdáte mi ji." Tom velice neochotně předal hůlku. Když se za ním zavřely dveře, přeměnil profesor Severus Snape na Umaštěnej Srabus .Pamětní síň měla velice mnoho pohárů, zlatých sošek a všeho možného. Ovšem to by nesměl být nejmocnější kouzelník všech dob. kdyby si neporadil. Bez hůlky začaroval saponáty tak, aby leštily samy, zatím co si on bude číst v knize.
Začátek nebyl tak hrozný. Zjistil, že kouzelníci zapomínají na ten fakt, že některé byliny ve spojitosti s několika zaklínadly, mají magický efekt. Ale pak si přečetl něco, z čeho vůbec neměl dobrý pocit.
Byliny, které mění podobu lidí, jsou různé. Mohou mít omezený účinnek ale také trvalý, který se vyruší jediné tím, že se použije stejná bylina jako na začátku. Ovšem nikdy není dobré zahrávat si s touto kouzelnou proměnou, protože je možné, že na přeměnu zpět je jen určitá doba. (viz str. 652 Seznam bylin).
Tom tedy otočil na stranu 652. Ale.....co to?! Tato stránka, společně s jinými, byla vytržena! Prohledal celou knihu, ale nikde stránky nebyly vložené nebo špatně přilepené. Musí ten seznam najít, jinak by navždy byl v tomto těle.
Rozhlédl se po místnosti - nic už nemohlo být více čisté a tak si zašel za Sevíkem pro hůlku. Oči Toma pálily jako čert, takže ani neuklidil pořádně bychly a padl únavou na postel s nebesy.
Druhý den se přezdívka Umaštěnej Srábus rozlétla po celé škole. Dokonce ji Ron poslal Fredovi a Georgovi, aby na Snapea něco vymysleli s tímto novým nickem.
Tom hledal seznam bylin v celé knihovně, dokonce i knihovnice se zeptal, když se před něj postavila malá dívka s krátkými blonďatými vlasy.
-,,Ahoj" pozdravila ho ale on ji vůbec neznal. Po chvíli mlčení dívka kývla hlavou, jako by něco pochopila a zavřela vlasy. Ty začaly tmavnout a prodlužova se. Teprve teď ji Tom poznal, byla to ta holka, se kterou se tehdy "pral" o tu knihu.
-,,To jsem přeci já - Jasmína., usmála se, tuhle schpnost má i moje teta a myslím, že ji znáš. No přeci Tonksová."
-,,Aha, řekl neutrálně.
-,,Víš napadlo mě, že když si chtěl tu knihu, mohla bych ti třeba s něčím pomoci."
Tom chvíli váhal.
-,,No vlastně, bylo by tu něco....Víš jedna část té knihy chybí a mě vůbec nenapadá, kde by mohla být."
Jasmína se zamyslela.
-,,Co třeba v oddělení s omezeným přístupem? Ale to je nesmysl, zavrhne to okamžitě dívka, potřeboval bys povolení a ještě je všemu bys musel říct, co vlastně hledáš."
-,,No ještě uvidíme, řekl Tom, ale já teďka vážně musím - čau."
A šel na hodinu bylinkářství. Napadl ho titiž geniální nápad, jak se dostat do oddělení s omezeným přístupem.

Pro Mr. Bean

25. dubna 2007 v 16:24 | Jasmína |  Jednorázovky na vaše přání
Mr. Bean mi zadal, abych napsala něco o něm a Hermioně. A přitom mi zadal tato slova:
láska, torpédo, slipy a satelit
Žádost o ruku
Hermiona Grangerová se pilně učila - jako obvykle. A ani si nevšimla, že k ní přistoupil kluk.
-,,Hermiono?" Jmenovaná zvedla hlavu a zeptala se:
-,,My se známe?" chtěla se učit a proto byla trochu nepříjemná.
-,,No totiž, začervenal se a pokračoval, já bych s tebou totiž....aby sis to špatně nevyložila. Já tě miluju." Několik vteřin panovalo trapné ticho než si Hermiona uvědomila, co jí to vlastně řekl.
-,,Víš já tě ani neznám a..."
-,,Jsem Oliver, ale všichni mi říkají Mr. Bean." ,poklekl před ní a začal jí recitovat báseň o jeho nekonečné lásce, co k ní cítí. Pak to dovršil otázkou...
-,,Vezmeš si mne?"
Hermiona si nebyla jistá, co to má znamenat. Celý večer jí to vrtalo hlavou a Ronovi ani Harrymu to radši neřekla.
Další dny nemodla Olivera nikde najít. Když šla do společenské místnosti a uslyšela povědomý hlas.
,,...no a pak na mě čuměla, jak vyoraná myš. Chachacha....." nemýlila se - hlas patřil Oliverovi.
Vtrhla dovnitř a použila na "Mr. Beana" neverbální zaklínadlo. Výsledek se dostavil okamžitě. Klučina se začal svíjet na zemi a slzely mu oči a až po chvíli si ostatní uvědomili, že důvod jeho sténání je ten, že se mu jeho slipy snaží dostat na oběžnou dráhu. Za chvíli vyletěli ven oknem. Ale po pár minutách začaly klesat až skončili na satelitu mudlovského domu. Vraťmě se ale do Bradavic. Když bolest ustala, vyrazil Oliver jako torpédo do své ložnice a hodně dlouhou dobu nešel Hermioně na oči.
Když to pak vyprávěla klukům, málem sebou praštili na zem.

Dolz - pro Amy

23. dubna 2007 v 14:57 | Jasmína |  Moje dolzky
doufám, že se líbí...


Pro Andromedu Moonlight

22. dubna 2007 v 20:42 | Jasmína |  Jednorázovky na vaše přání
Žvejka
Byl famrfpálová zápas a hrál Nebelvír proti Zmijozelu. Když najednou Draco vrazil do Ginny a zase se jí to stalo!
Aha, vy nejspíš nevíte CO se stalo..ach jo. To budu muset vyprávět od začátku...no tak do toho
Začalo to tím, že šla Ginny, Lenka a Hermiona po chodbě, když do nich vrazili Malfoy se svými kumpány. Všichni se svalili na hromadu jak brambory. To by nebylo nic zajímavého, kdyby v ten moment nezaskočila Ginny žvejkačka. Začal lapat po dechu, Malfoy společně s ostatními na ní koukali. Když se najednou ozvala Lenka a zařvala na Draca.
-,,Tak použij hůlku ne??!!" Malfoy sebou trhne a pak vytáhne hůlku.....ale co to dělá? Místo, aby udělal zaklínadlo, strčí hůlku Ginny do krku a snaží se žvýkačku prostrčit. Mladá Weasleyová začíná pomalu modrat, když se Hermiona vzpamatovala. Odtrhla Malfoye a neverbálním zaklínadlem uvolnila Gininy dýchací cesty.
-,,Díky...Hermiono, zasípala a pak se podívala na Malfoye, ty blbečku! A teď mi můžeš jít koupit novou chytráku!" Odkráčela s děvčaty a nechala tam stát nechápavého Malfoye.
Ginny byla už večer nervozní. Kdy už koupí tu žvejku? Musím mít žvejku jinak se zblázním!! Málem neusnula a když sšla na snídani zamířila si to rovnou k Dracovi.
-,,Tak kurník, KDE MÁŠ ŽVEJKU?!!!" Malfoy tu žvýkačku tedy vytáhl, protože Ginny vypadala jako zombie, které se právě probralo. Ale jakmile měla žvákačku Hubba Bubba v puse, začala se jí vracet barva normálního člověka.
Nedivte se. V tí době byl na žvýkačce závyslý každý druhý, takže to až tak divné pro ostatní nebylo. Dokonce vyšlo najevo, že mrtví mudlové, kteří byli zabiti Voldemortem, byly majitelé žvýkačkových firem. Proto bylo o každou žvýkačku nouzi.
Malfoy patřil k těm šťastným, kteří pouze spali s plyšovým medvídkem, takže na tom byl mnohem líp než Harry Potter, který se léčí v Nemocnici svátého Munga, protože si myslí, že je automatická pračka. Pan Weasly byl s ním až do nedávna na pokoji, ale byl přeložen na jiný pokoj, protože byl nalezen s Harrym v posteli. Oba to vysvětlili tak, že pouze zapojili pračku (Harry je pračka, pan Weasley zástrčka).
Na štěstí tato žvýkačková mánie brzy skončila (podle Denního věštce), ale i po měsíci vydání této informace by ste našli studenty, jak v kuchyni vydírají skřítky, pod trestem propuštění, aby jim dali žvýkačky.
Tak tedy vraťmě se zpět na famfrpálový zápas. Malfoy nedopatřením opět vrazil do Ginny a tí vypadla žvýkačka z pusy. Rozlobila se tak, že vzala odrážeči hůl a začala s ní Malfoye mlátit. Byl samá modřina a ret mu ošklivě napuchl, ale největší rána pro něj byla, když se mu zvedl........
.......mastný vlast na hlavě.
Dostal z toho takový psotník, že se pustil koštěte a spadl na zem. Ginny neměla svou žvýkačku a tak omdlela. Naštěstí letěl kolem Superman, který ji zachránil. Pak odkud si vyčaroval déšt žvýkaček a všude na světě začaly pršet (nebo sněžit-vyberte si) žvejky.
A to je asi konec...

Pro lucu

22. dubna 2007 v 20:39 | Jasmína |  Jednorázovky na vaše přání
Podivná přítelkyně
V Bradavicích bylo živo - jako obvykle. Starší žáci si opakovali na NKU a OVCE, mezitím, co ostatní na ročníkové zkoušky. Draco Malfoy neměl v tuto dobu zrovna dobrou náladu. Nikdo se s ním nebavil ani jeho kumpáni Crab a Goyl. Šel zrovna na přeměňování, když vrazil do někoho vrazil. Učebnice a pergamny, které měl v ruce, spadly na zem a některé se i natrhly. Osoba, do které vrazil byla Lenka Lovegoodová, havraspárská studentka známá svým podivným vzhledem a chováním.
-,,Do háje, zanadával si Malfoy, uhni ty náno pitomá. Teď kvůli tobě přijdu pozdě." A začal sbírat to, co bylo původně srovnané. Ale Lenka mu namísto to, začala pomáhat. Dracovi pomalu, ale jistě docházela trpělivost.
-,,Řek sem ti táhni! Si snad hluchá?" A odstrčil ji.
-,,Ne to nejsem, zareagovala se spožděním, jen jsem si myslela, že bys přivítal, kdyby se s tebou někdo bavil ale myslím, že s tebou se normálně bavit ani nedá." A odkráčela pryč. Několik vteřin po jejím odchodu zazvonilo na hodinu. Draco utíkal jako nejvíc mohl, ale stejně přišel pozdě. Ještě vís ho zdeptalo když mu profesorka udělila školní trest. Lenka ho pomalu začala pronásledovat. Už ho nebavilo jí pořád říkat, ať mu dá pokoj a tak ji radši většinou zaklel. Ovšem v hloubi jeho duše věděl, že ho to těší, když se může bavit, alespoň s někým. Pomalu, ale jistě si na ni začínal zvykat. Podzim utekl jako voda a byly tu Vánoce. Draco ani nedoufal, že by mu někdo něco koupil. Proto se velmi podivil, když spatřil malou kupočku dárků u nohou své postele. Všechny byly od Lenky a všechny praštěné. Většina z toho byla z kouzelnického krámku dvou Weasleyů.
A teď se Malfoy skutečně zastyděl, vždyť on jí nic nedal! Tato skutečnost ho vyhnala do sovince objednat magické dárky.( a že byly pěkně praštěné)
Snažil se ji celý den najít, ale po Lence - jako by se zem slehla. Ani při obědě ji neviděl u Havraspárského stolu, což ho velmi rozčilovalo.
Když vycházel z Velké síně, do někoho vrazil. Byla to ona. Ona s velkým O - Lenka Lovegoodová. Oba se spřátelili a Lence ani nevadilo, že ji skupina Pottermanijaků úpně zavrhla. Měla někoho lepšího. A ještě lepší pocit měla, když si vzpomněla, že ho změnila.....nebo spíš, že se on změnil kvůli ní.
Z dárků, které od něj dostala, byla přímo nadšená. Oba dva se měli rádi a tak ji jednou Draco požádal o ruku. Jak zareagovala Lenka snad uhodnete sami:o)

Vysvětlení

22. dubna 2007 v 9:48 | Jasmína |  Moje kecy
Chci se vám omluvit, že sem skoro nic nedávám, ale máme přeprogramovaný Windows a z toho původního se smazalo vše (od kapitol až po obrázky). Proto buďte prosím shovívaví.
Mimochodem - včera už to bylo 14 let, co jsem se narodila, tak vám sem dám pár narozeninových obrázků...

Zlé dobro a hodné zlo - 6.kapitola (doplněk)

19. dubna 2007 v 15:50 | Jasmína |  Zlé dobro a hodné zlo
2.část - Srabus
Na první hodinu se Snapeem se vysloveně těšil. Měli opět ve dvojicích zkoušet neverbální zaklínadla. Když se to Tom dověděl, pousmál se-tohle uměl na výbornou.
-,,Pottere, vyzval ho profesor, dnes si vyzkouším, jak jste cvičil.Použiju na vás zaklínadlo a vy se ho pokusíte neverbálně odrazit-jasné? Expelliarmus!" Tom v duchu řekl kouzlo pro štít a mávl rukou. Účinek na sebe nenechal dlouho čekat, Snapeovi vylétla hůlka z ruky a přeletěla přes celou učebnu. Celá třída na něj zírala. S naštvaným výrazem mu pak Snape řekl.
-,,Odepisuji Nebelvíru 20 bodů za to, že jste podváděl." Tom nemohl uvěřit svým uším.
-,,Pane profesore!, řekl s ironií ve hlase, já sem nepodváděl"
-,,Pottere držte klapačku nebo vám udělím školní trest a připravím Nebelvír o 50 bodů."
-,,Ale já sem vážně ne...", bránil se.
-,,Vy jste neslyšel?", promluvil na něj s ledovým klidem.
-,,Trhni si."
-,,Pottere, máte dva týdny školní trest. Nebelvír přichází o 60 bodů a dnes večer v 8:00 přijďte k mému kabinetu, kde vám zadám práci." Snape si každé slovo vychutnával a měl také důvod-věřil, že ty fotky, které se po škole objevily, tam dal právě on. Tom by ho nejraději zabil, ale radši zůstal v klidu, protože nestál o to, aby zjistili, že není pravý Harry Potter. No počkej slizoune-pomyslel si. Po hodině na něj Ron nevěřícně koukal.
-,,Ty jo, to ses teda do našeho Srabuse pěkně pustil," řekl uznale. Tom vyprskl smíchy, protože o této přezdívce mu nikdy nikdo neřekl. Den byl nekonečně dlouhý. Na bylinkářství přesazovali včelozeleň - něco jako kaktus až na to, že měli žihadla a když se jich dotknete vystřelí žihadlo a na místě, kde vás zasáhlo máte velký puchýř. Proto byli studenti velice šťastni, když mohli jít na další hodinu. Denní věštec hlásil, že Vy-víte-kdo ani Smrtijedi už týden nikoho nenapadli, protože Ministerstvo je dostatečně silné k tomu, aby se ubránili proti těmto vrahům. Tom se musel zasmát, protože věděl, že jediný důvod, proč se nic neděje je ten, že jim to Potter nedovolí. Společně s Ronem šel na famfrpálové hřiště na trénink. Lenka, Ginny a Hermiona je sledovaly a Tom musel uznat, že na tom létání přece jen něco je. Jak by byl rád, kdyby to nebylo tak krátké. Pak si ještě musel procvičit zaklínadla na Obranu proti černé magii (k čemu to vlastně je, když stejně používám černou magii, která je mocnější?) a pomalu kráčel k nespravedlivému místu, kde mu měl Snape říct jakou práci měl dělat.
a jako bonus....

Pro Artep

18. dubna 2007 v 14:49 | Jasmína |  Jednorázovky na vaše přání
Dračí poklad
Mladý a pohledný elfí princ měl před svatbou. Vše bylo ozdobeno, hosté se těšili na kouzlnou svatbu a jeho budoucí žena jak bysmet. Ale mladému elfovi tu něco chybělo. Když byl menší snil o tom, že vyrazí na dalekou a nebezpečnou cestu a nakonec se vrátí s pokladem, který předtím hlídal nebezpečný netvor. Jenže...kde takového vzít? Vodní, lesní a jiní démoné byli jen v pověstech a draka si nepamatuje ani jeho děd. A tak se ani nenadál a už mu rodiče zařídili svatbu s pěknou elfkou. Obřad se měl konat za dva dny a náš hrdina se vůbec netěšil. Ten den, kdy se probudil velmi časně si ani nenamlouval, že by zažil nějaké dobrodružství. Šel se projít, aby nemusel odpovídat na nekonečné otázky jako Chtěli byste mít děti? a nebo Kde budete potom bydlet? Hluboko v lese si lehl k potůčku a poslouchal, jak voda bublá a nad ním přelétají drobounké víly.
Když najednou uslyšel podivný zvuk - jakoby přiškrcené troubení. Rozběhl se za tím zvukem a spatřil malé jednorožčí mládě, jak se nemůže vymotat z bodláčí. Opatrně k malému tvorovi přistoupí a roztáhne větvičky s bodláky. Mládě opatrně projde a začne si prohlížet svého zachránce. Po chvíli pohodí hlavou, jako by chtěl, aby šel za ním.
Elerik, princ a jediný syn krále elfů, se tedy vydá za novým kamarádem. Oba společně dojdou až na konec lesa, kde je místo potoku řeka Niskva a u ní připravená loď. Uvnitř bylo připravené brnění a štít. Mladý elf si je vyzkoušel a přesně mu padly. Chtěl také poděkovat malému jednorožci, ale když se na něj otočil.....nikdo tam nestál. Jako by něco říkalo, aby nastoupil do loďky a tak plul. Po proudu se dostal až k moři. Cestou si chytal ryby sítí, kterou našel. Jedno ráno narazila jeho loďka na břeh jakésiho ostrova. Myslel si, že by mohl sehnat něco lepšího k jídlu i pití. Cestou spatřil skálu, která v sobě měla tak velké praskliny, že se jimi mohl princ protáhnout. Chtěl si ji prohlédnout víc, když se přec ně postavil cizí muž. Vypadal, jako Robinson - prorostlé vousy a oblečení volalo po výměně. Představil se jako Huhňl. A začal vyprávět svůj příběh.
Byli jsme prozkoumávat daleké kraje, když nás přepadla bouře a my se schovali do džungle. Druhý den jsme zjistili, že jdeme špatným směrem a narazili jsme na tuto skálu. Podívali jsme se dovnitř, kde byla tma jako v pytli. Pomohli jsme si s improvizovanými loučemi a pak jsme vstoupili. Nemohli jsme uvěřit tomu, co na ná s čekalo uvnitř. Spousty zlata, stříbra, diamantů a mnohem víc než kdy jste viděli. Ovšem s příchodem večera se vrátil i právoplatný majitel - strašný drak Mifiniki a všechny zabil kromě mě.
Princ se chtěl vydat do té jeskyně, ale Huhňl ho zastavil.
-,,Člověče, ty si snad neposlouchal!! Ta obluda tě sežere, ani nebudeš vědět jak!" A nepustil ho, dokud mu princ neslíbil, že tam nepůjde. Padla noc a dva noví přátelé ulehli, ale Elerik jen předstíral, že spí. Proplížil se a zašel do jeskyně otvorem, kterého si předtím nevšiml, protože byl z boku. Jak vyprávěl Huhňl - poklad větší než mohl kdokoli z lidí či elfů vlastnit ležel před ním. Princ si ze zvědavosti vyskoušel meč, štít a přilbici a překvapivě mu padli přesně. Ovšem méně příjemné bylo, když se za ním ozval řev. Elerik nebyl zbabělý, ale když uviděl obřího zeleného tvora, schoval se za nejbližší kopec zlata a ani nedutal. Drak Mifiniki zatím zavětřil a hromovým hlasem se zeptal:
-,,Kdo zde se schovává a kryje,
když stejně ví, že rána nedožije?
Snad zloděj opováživý
či snad hlupák důvěřivý?" Drak se otočil k princi a vytáhl ho z hromady. A pak ho s vělkým žuchnutím pustil. Ještě nikdy neviděl elfa, protože hned poznal, že to není těžký člověk.
-,,Co jsi zač, divné stvoření?
Že by výtvor pomateného kouzlení?" Elerik si dodal na odvaze a představil se. Drak, mluvící ve verších, poslouchal odkud přišel až dokonce usnul. Elfí princ nemohl mít větší štěstí, pomalu prošel kolem spícího tělo, když se najednou tělo začalo zmenčovat a zmenčovat.To jak na něj dopadalo sluneční světlo. Tělo bylo najednou lidské a povědomé...
-,,Huhňo?" Na víc Elerik nečekal, pochopil, že ho jen chtěl vlákat do pasti a pak sežrat. Vzal meč a uťal mu jeho hlavu. Tady by mohl být dobrý konec příběhu, kdyby však Huhňl neschodil svou lidskou podobu a nevrhl se na milého prince v podobě draka. Meč byl ještě dost blízko drakovi hlavy, takže meč zableskl podruhé a ukončil život strašného netvora. Zemi pojmenoval Dračí ostrov, i když už tam později žádný drak nežil a nikdo nevěděl, proč se tak jmenuje. Vlastně dnes už to někdo ví...

Můj vlastní film:o)

12. dubna 2007 v 18:34 | Jasmína |  Webovky
Tak klikni a uvidíš:o)

Pro bAbY

12. dubna 2007 v 17:44 | Jasmína |  Jednorázovky na vaše přání
Nová smrtijedka
Blonďatý mladík se uklonil svému Mistrovi a představil mu svou přítelkyni. Dívka měla krátké černé vlasy a nádherné hnědé oči. Když se jimi zahleděla na Voldemort, na chvíli se jeho rudé oči zastavili a vychutnávaly si tu krásu. Ale po chvíli se jí zeptal.
-,,Takže ty chceš být po boku nejmocnějšího kouzelníka všech dob?(dívka přikývla a nevšímala si Draca, který na ni stále zíral) Musím tě obšem upozornit, protože u mne je služba až do konce a zrada se trestá velmi bolestivou smrtí."(chladnější ton už snad ani nemohl být)
-,,Pane, řekla, jsem připravena poslouchat vaše rozkazy a být smrtijedka." Hlas se jí nepatrně chvěl.
-,,Jak se jmenuješ?"
-,,Lucy Darlingová"
-,,Dobrá, ale musíš ještě projít Vstupní zkouškou. Je to úkol, který mi dokáže, že nejsi žádný špion. Takže-tvůj úkol je...přivést mi Ginny Weasleyovou. Nechám ti týden, aby ses připravila. Můžeš jít." Dívka přikývla a společně s Dracem odešli z místnosti. Byl už večer a chystala se jít do knihovny černé magie, když ji zdržel Malfoy (Draco).
-,,Lucy, oslovil ji, mám pro tebe překvapení. Pojď se mnou." Vzal ji za ruku a odvedl k jezeru. Právě zapadalo slunce, když přišli. Když se najednou mladík naklonil a políbil ji na rty. Lucy překvapená nad tím, co se to stalo, zavřela oči a vychutnávala si každý okamžik této chvíle. Když skončili šli do svých komnat.
Druhý den si smrtijedi vyjeli na oblíbenou zábavu-hon na mudly. Draco tuhle část nenáviděl, protože mu vadilo, jak jsou ti lidé bezbraní, ale radši si to nechal pro sebe.
Lucy měla toto velice ráda. Dělalo ji radost, když někoho mučila. Ovšem na svůj úkol nezapomněla. Už měla dokonce několik plánů, jak to udělá. Draco z toho neměl dobrý pocit, protože věděl, že při úkolu může přijít o život. Proto si s ní chtěl promluvit, ale jako naschvál mu Voldemort nařídil, aby zaútočil společně s ostatními smrtijedy na Ministerstvo. Akce proběhla vcelku dobře a když se večer vrátili šel Draco hledat Lucy. V knihovně nebyla, ale všiml si, že od komnaty svého Mistra slyší hlasy. Podíval se klíčovou dírkou a uviděl je. Lucy klečící před Voldemortem, který jí právě něco říkal. Draco jim ale nerozumněl.
Sakra-zanadával si. Kdybych jim tak mohl rozumnět...
Pak ho něco napadlo. Vytáhl z kapsy hábitu růžový provázek a dal si ho do ucha. Jako žížala se prodloužoval až vlezl pod dveře. Ani se nenadál a už slyšel jejich řeč...
-,,Máš smůlu!"
-,,Ale pane...!" namítla Lucy.
-,,Nemůžeš být smrtijed a zároveň někoho milovat!" z chladu jeho hlasu se Dracovi zježili hrůzou vlasy.
-,,Já za to přeci nemohu! Jsem jen člověk s city!"
-,,Ale já takové kouzelníky nepotřebuju. Láska-jen to slovo mě uráží. A myslím, že pro tebe tu není místo a Malfoye samozřejmě potrestám!" Když nyní promluvila Lucy, bylo slyšet, že se jí chvěje hlas.
-,,Ne prosím!!!" zaúpěla, radši potrestejte mne."
-,,Tebe? Nuže dobrá....Avada..."
Malfoy prokopl dveře a vrhl se na Voldemorta. Mířený paprsek jím projel a rozplynul se a jeho tělo padlo k zemi. Lucy nechtěla věřit té zkučečnosti. Draco byl mrtvý.

Záhadné tikání

11. dubna 2007 v 16:22 | Jasmína |  Videa
Nikdy bych neřekla, že jména z Harryho Pottera se dají zpívat:o)

Pejsek nebo medvídek?

11. dubna 2007 v 15:16 | Jasmína |  Obrázky
Mám tu jeden obrázek a nevím, co to přesně je. Co si myslíte vy?

Veselé Velikonoce

9. dubna 2007 v 8:29 | Jasmína |  Moje kecy
Přeji vám krásné prožití svátků a bohatou koledu:o)