Březen 2007

Zlé dobro a hodné zlo-5.kapitola

31. března 2007 v 15:53 | Jasmína |  Zlé dobro a hodné zlo
Pozor! V tuto chvíli je to velice napínavé jako kšandy. Pěkné počteníčko:-)
Za všechno můžou bylinky aneb výměna
-,,Je to nerozum, nás posílat někam ven, když si nevidím ani na špičku nosu, nadával Ron, a ještě hledat nějaký kytky, který ani nevím jak vypadají-to je šílenctví!"
-,,Ronalde buď tý dobroty a zavři zobák.",osopila se na něj Hermiona, nebo tě umlčím a zamávala mu hůlkou před nosem.
-,,Ron má pravdu, přitakal Harry, rozdělíme se. Já půjdu támhle dál a vy dva se rozhlížejte tady."
-,,Dobře. Ale buď opatrný!"
-,,Nejsem malý děcko Hermiono."
-,,Jak chceš." Harry postupoval dál a hledal byliny, které měl na seznamu. Konečně našel potřebnou kytku. Vezmu si jich víc. když už sem je našel-pomyslel si. S optimismem zašel hloub do lesa a zjistil, že je na mýtině. Měl nepříjemný pocit, že ho někdo sleduje. Když ho najednou trefilo zaklínadlo. Cítil jak se kácí na zem.
-,,Pitomče, šeptl někdo, máš ho jen přivést a ne zabít! Pán Zla ho chce mít živého pro své účely." a z tmy vyšlo několik postav-byli to smrtijedi.
-,,Máš pravdu Bello, ozval se za nimi ledový hlas Voldemorta, a protože se vám nedá důvěřovat přišel jsem si pro něj osobně." Při těchto slovech se přiblížil k Harrymu, který měl sice hůlku v ruce(ve druhé stále držel byliny)ale nemohl se hýbat.
-,,CRUCIO!"Harry opět cítil nesnesitelnou bolest, která byla snad nekonečná. Když po dlouhé době skončila, Voldemort se opět rozpovídal.
-,,Harry Pottre, myslíš si, že dnes přežiješ?, pomalu si ho vychutnával, jako pavouk malou mouchu v pavučině, sbohem. AVADA KEDAVRA!" V té chvíli se Harry pokoušel o neverbální zaklínadlo, i když věřil, že nebude fungovat a že se uvidí s rodiči a Siriusem. Ale nezemřel. Jeho tělo to vymrštilo spolu s Voldemortem do vzduchu a potom oba žuchli do trávy. Smrtijedi vyděšení z toho, co se stalo se okamžitě přemístili pryč. Harry se najednou mohl hýbat. Vztal a uslyšel nějaké kroky, myslel si, že to jsou smrtijedi, proto se přemístil pryč a ani netušil kam. Žuch. Spadl na hřbitově a pochvilce se postavil. Cítil se divně, velmi divně-jakoby vyrostl nebo co. Za chvíli se za ním ozvalo prásk a smrtijedi si to mířili k němu. Harry si připravil hůlku, ale černokněžníci nevypadali, že by na něj chtěli útočit, spíš viděl v jejich očích strach. Belatrix si před něj dokonce klekla. Harry překvapený, co to dělají radši nic neříkal.
-,,Mistře, oslovila ho, vím, že jsem úkol nesplnila a taky vím, že budu potrestána, ale věřte mi-já za to nemůžu!"Stejně mě potrestá, že já blbá se k tomu hlásila. Harry nemohl uvěřit svým uším. Slyšel, co si ostatní myslí. Podíval se na své ruce-ale vždyť. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, byly Voldemortovy!!! Pomalu si to urovnával v hlavě:Vyměnili si s Voldemortem těla a nikdo jiný to neví. Měl pocit, že brzy omdlí. Aby to smrtijedům nepřišlo divné řekl tím nejchladnějším hlasem, jaký se mu povedl.
-,,Ještě to zvážím, jak tě potrestat Bello(strašný nezvyk:o). Nechte mě o samotě-potřebuju přemýšlet." Doufám, že zapomene na to, že sem nepřivedl tu malou Weasleyovou. Harry se pomalu otočil na smrtijeda, který si to myslel a řekl.
-,,Na tebe taky dojde, za tu Weasleyovou." Tvář smrtijeda byla skoro bělejší než Harryho nový obličej. Potom přemýšlel dlouho, o různých věcech třeba takových jako jestli taky někdy Pán Zla spí nebo jestli vydrží týden nejíst a podobný blbosti:o). Měl vlastní dům, kde byli různé pokoje(knihovna, pokoj na tvoření lektvarů a dokonce i cvičnou místnost). Ale vraťme se k pravému Voldemortovi. Toho to odmrštilo tak, že byl v bezvědomí. Když ho Ron s Hermionou našli odnesli ho na ošetřovnu. Voldemort byl velmi oslabený a když se probudil, připadal si opět jako za starých časů, kdy chodil ještě do Bradavic. Zjistil také, že hůř vidí. Pokusil se zaostřit, ale nepomohlo to. Někdo k němu přistoupil a dal mu na nos brýle. Tom ležel na ošetřovně v Bradavicích. A ta osoba byla nějaká rudovlasá dívka-Ginny. Pomalu k němu naklonila a políbila ho. Voldemort oslabený a užaslý nad tím, co udělala ta holka ji odstrčil.
-,,Co se děje Harry?" Harry?!!! Proč mu panebože říkala Harry? Každopádně už nechtěl ležet v posteli, ale sotva se pohnul zasykl bolestí.
-,,Nehýbej se, musíš být v klidu." Ty víš houby,co musím-pomyslel si. Počkat...jak to, že jsem ztratil kouzelné schopnosti?-ptal se sám sebe, když se pokusil jí ublížit. Ginny si myslela, že opět usnul, takže odešla. Voldemortovi se podařilo s vělkou bolestí alespoň sednout, ale to ho ani tak nepřekvapilo jako to, co spatřil v zrcadle. On byl Harry Potter! Ale jak je to možné?, dumal, to je velice podivné. Musím dostat zpět mé tělo a pak toho skrčka zničit. Ale pak ho napadlo něco lepšího-proč by nemohl(zatím)být v tomto těle? Mohl by se dozvědět více informací a zabít pak více lidí. Sundal si tedy ten krám (říkal tak brýlím) a únavou usnul. Po dlouhé době to bylo pro něj příjemné.
----------------------počkejte si na příště:-)-------------------------


Chcete další kapču k povídce Zlé dobro a hodné zlo?

30. března 2007 v 21:02 | Jasmína |  Moje kecy
Prosím napiště do komentářů, protože já mám pocit, že to nikdo nečte a pak ani nemám důvod něco psát.
.
.
.
.
.
Mám pro vás pár obrázků z HP aby to nebylo jen tak holé
Moje výroba

Pro Katju

30. března 2007 v 17:34 | Jasmína |  Jednorázovky na vaše přání
Dracova nevěsta
Bylo tomu rok, co Harry Potter porazil Voldemorta. Všichni žili takřka bezstarostně-jak mudlové tak kouzelníci, ale právě mezi lidmy s kouzelnými schopnostmy byl muž, který měl velice těžké období. Muž se jmenoval Draco Malfoy. O většinu svého majetku přišel a jeho rodina už také nebyla mezi živými. Dům, ve kterém žil držel už jen díky zaklínadlům a přesto svoje poslední zlato(medailon se zeleným hadem uprostřed) nikdy neprodal. Věřil, že až najde ženu, která ho bude milovat, tak se vše změní a společně s ní zabijí jeho soka-slavného Pottera. Čas utíkal dál a dál, avšak žádná nebyla ta, o které se mu tolikrát zdálo. Byla noc, bouře a velmi silný lijavec, Draco se vracel z práce, která mu umožňovala se alespoň najíst. Oči ho pálily a jeho tělo mu připadalo jako by vážilo tunu. Doslova padl na postel a usnul. Když najednou někdo zaklepal. Hluk, který vykonával onen člověk za dvěřmi nakonec Draca pobrobudilo a on se pomalými kroky plížil ke dveřím. Pomalu je otevřel a raději si připravil hůlku.
-,,Kdo je tam?", zeptal se osoby.
-,,Já, sem se ztratila, začala-byla to mladá žena, které z dlouhých vlasů odkapávala voda, mohla bych prosím u vás přespat?"
-,,Vy jste čarodějka?, poukázal na její hábit. Žena nejistě přikývla., no dobře."
Rozsvítil a pokynul ji, aby se posadila ke krbu. Zamumla cosi neslyšně a najednou celou místnost obklopilo světlo a teplo vycházející z krbu. Udělal ji čaj a potom si ji začal prohlížet. Vlasy, které si mezitím stačila zaklínadlem vysušit měla černé a pěkné. Její hábit byl zelený a vypadal, že už dlouho nebyl v pračce.
-,,Promiňte, že se ptám, ale kdo jste?", Malfoye odpověď velmi zajímala. Dívka se tajemně pousmála a představila se.
-,,Jmenuji se Alex Blacková-Raddleová a kdo jste vy?" Dracovi chvíli trvalo než mu došlo, co právě slyšel. Zamyslel se, takže se představil až po chvíli.
-,,Já jsem Draco Malfoy." a napil se svého čaje. Alex se na něj zadívala a pak promluvila do ticha.
-,,Už jsem o tobě slyšela Draco, můj otec mi tobě vyprávěl a o tvém otci také. To víš, když je někdo Voldemort..."
-,,Tvůj otec, že byl Ty-víš-kdo???" Draco měl pocit, že spí a má noční můru.
-,,Ano, ale nechtěl mne a byl úplně blbej, protože mohl tušit, že Potter využije Brumbálova obrazu tak, aby mohl najít zbývající viteály. A taky skončil-jak sem předpovídala. Ale stejně, ten pitomý Potter mě už dloho (se*e)......štve. Myslím, že už bych měla jít a neotravovat tě." A chtěla vstát. Draco ji však zarazil.
-,,Počkej, nikam nechoď. Klidně tady zůstaň a přespi, ale s postelí to bude horší-mám tu jen jednu." A ukázal na postel, která sotva držela.
-,,To je v pohodě, řekla klidně a mávla rukou. Na její povel se místnost zvětšila(jen uvnitř samozřejmě) a vyčarovala dvě nové krásné postele s nebesy.
-,,To čumim, vydechl údivem Malfoy, protože vyčaroval tak velké věci z fleku-to je umění.
-,,Prosím tě, mávla nad tím rukou, ale drobet se začervenala, zítra to tady upravím líp."
A tak konečně Draco Malfoy našel někoho, kdo by s ním vydržel.
Druhý den vstala Alex velmi často a Draca vytáhla z postele taky. Ten byl nevrlý, ale nakonec vyšel ven. Dívka zamířila hůlkou na dům a začala něco mumlat do klikyháků, které dělala s hůlkou. Z té jí vyšla stříbrná záře, která na chvíli oslepila Draca. Za okamžik spatřil, že místo chatrče tam stojí zámek, ale jaký!!! Slovo nádherný byl málo.
-,,Jak si to dokázala?", stále totiž nechápal, jak může tak mladá žena dokázat trak velké věci.
-,,Většina hůlek má totiž v sobě většinou péro z fénixe, srdce draka a tak, ale ta má hůlka, ukázala na tu svou, má v sobě šupinu z Baziliška." A pak uviděl něco, co ho polekalo. Z jejích černých očí se staly na malý okamžik rudé a odporně malé-jako ty Voldemortovi. Dracovi z toho přejel mráz po zádech.
-,,Nnno a proč mi vlastně pomáháš?", sebral se.
-,,Proč? Protože oba nesnášíme jednu a tatáž osobu-Harryho Pottera. A myslela jsem, že by jsi mi mohl pomoci ho zabít."
-,,No asi si to ještě rozmyslím," řekl šel si prohlédnout svůj nový domov. Bylo tu tolik komnat! A dokonce narazil i na pár skrytých místností, ale stejně musel přemýšlet nad tím, co mu před chvílí navrhla Alex. Přes den o tom ani jeden nemluvil. Oba se kochali zámečkem a ukázalo se, že dívka, o které si myslel, že umí všechno, má taky své mouchy. Byliny moc nerozeznala a vařit? To už vůbec ne. Potřeby, které Alec vyčarovala byly vždy vyčarované bez jediné chybičky a Draco dokázal udělat alespoň polévku. Večer si museli vážně promluvit. Seděli opět nad čajem a mladý Malfoy doufal, že to proběhne v klidu.
-,,Tak jak si zvážil mou nabídku?", začala Alex.
-,,Jasný souhlas.", přikývl. Dívka byla nadšená.
-,,Výborně, řekla, budeme si ale dávat lepší pozor než můj otec jo?", zasmála se, ale když uviděla Dracův smutný obličej, zvážněla a zeptala se ho:
-,,Co je ti?"
-,,Ale nic, zamumlal, vlastně je tu taková věc, o které bych ti chtěl říct, ale nevím, jak to přijmeš."
-,,No tak...mluv" Malfoy vytáhl medailonek.
-,,Co to máš?" vyptávala se ho.
-,,Tohle? No totiž,..."a řekl jí to, co k ní cítí. Alex na něj chvíli zírala a pak řekla.
-,,Myslíš, že bych vážně mohla být tvoje žena?" nemohla uvěřit, že by ji Draco požádal o ruku.
-,,No samozřejmě, že sem tušil, že nebudeš chtít a..." Ale zbytek věty nestačil dopovědět, protože ho dívka políbila. Draco Malofoy konečně našel svou nevěstu.

Něco mě napadlo...

28. března 2007 v 14:36 | Jasmína |  Moje kecy
Je to ve spojitosti s Harrym Pottrem. Víte...smrtelná kletba je ZELENÁ a Lily Potterová měla smaragdově ZELENÉ oči. Ty mají prý v sedmém díle hrát velmi důležitou roli. Co když díky nim je Harry právě proti zaklínadlu Avada Kedavra imunní?? Napiště, co si o tom myslíte.

Zlé dobro a hodné zlo-4.kapitola

26. března 2007 v 17:04 | Jasmína |  Zlé dobro a hodné zlo
Školní trest
Byla hodina lektvarů a profesorka Polednová jim vracela domácí úkoly samozřejmě nespokojená.
-,,Vy si příště přečtěte, co píšete....-Cože? Já myslela, že to byl trus tresrálů!...........-Pokud je toto váš lektvar tak já jsem ptakopysk." A když skončila s úkoly, pokračovala.
-,,Takže i když z domácích úkolů nejsem nadšená, tak jak bych měla, si dnes namícháte Hojivou esenci. Tak, ví o tomto lektvaru i někdo jiný než slečna Grangerová?" Pár dalších se přihlásilo-mezi nimi kluci ze Zmojizelu. Odvyprávěli to vše jakoby spolkli učebnici. U Hermiony to nebylo nic zvláštního, ale u nich? Naštěstí Nebelvíru to profesorka ihned prokoukla:
-,,Odepisuji Zmojizelu 25 bodů za to, že jste podváděli." A taháky sebrala.
-,,Mimochodem, pokračovala zvýšeným hlasem, ještě jednou se to bude opakovat a přijdete ne jen o pár bodů, ale o 50. A vy dva, ukázala na zmijozeláky, máte školní trest. Přijdete dnes večer do mého kabinetu." Malfoy na ni házel nepříjemné pohledy. Určitě ji nesnáší, jako já Snapea-pomyslel si Harry.
-,,Takže...mávla rukou a ukázal se přesný postup i přísady. A aby to nikdo nepopletl pan Malfoy bude tak laskav a přečte ho." Trojice se zakřenila. Po "Dráčkově" četbě museli začít. Neville se do toho pustil s velkou chutí. Přesně míchal, přidával přísady až to bylo Hermioně divné. Na konci měl mít lektvar světle zelenou barvu-Nevillův byl jako z obrázku zato ten Hermiony byl tmavý.
-,,Jak to děláš?", vyzvídala.
-,,Přidej kořínky a půl minuty míchej proti směru hodinových ručiček." Podle tohoto návodu, to použili i Ron s Harrym a světe div se! Lektvar nejdřív zezelenal a pak i zesvětlal.
-,,Výborně, pochválila profesorka Polednová Nevilla, žáci podívejte se na pana Longbottoma, tak má vypadat Hojivá esence. A vy tři si ke mně taky přijdete, budete pomáhat svým spolužákům se školním trestem za to, že neumíte uvařit, tak jednoduchý lektvar." Trojice si tiše povzdechla. Zastavila se u Malfoye.
-,,Pane Malfoyi, myslela jsem, že ten slabikář, co jste dostal soví poštou, alespoň použijete, když neumíte ani to, co sedmileté mudlovské dítě.(celá učebna se rozřehtala a Harry si uvědomil, že Polednová má ráda Malfoye asi jako Snape má rád jeho. Proč asi?-pomysle si) Opět jste špatně četl,protože v tomto takzvaném "lektvaru" chybí trpasličí kořen.A jestli chcete udělat závěrečné zkoušky, měl byste se nad sebou zamyslet." Odstoupila od jeho lavice, ale za okamžik se s němu otočila a sebrala papír na kterém bylo něco napsáno.
-,,Kráva jedna blbá, předčítala nahlas, neumÝ(schválně zvýrazněla ten špatný pravopis) nicjinéhonež poučovat. No myslím, že vám taky neuškodí školní trest. Ano podle mě je to to nejlepší a ještě ubereme Zmijozelu tak hmm...20 bodů."
Po hodině se Ron vrhl na Nevilla:
-,,Proč si mě radil?"
-,,Ale já radil Hermioně, bránil se, přece sem vás nenutil, abyste to dělali podle mě."
-,,A jak to, že ti najednou jdou ty lektvary?", chtěla vědět Hermiona.
-,,No chodím k ní na doučování."
-,,Fůůj, to bych nechtěl," otřásl se Ron. Při obědě si povídali o všem možném a dokonce na chvilku zapomněli, že mají trest, dokud jim to nepřipomněla Hermiona.
-,,No tak Herm, to si mě musela zkazit večer?"
-,,Musela, protože bychom už měli jít-co myslíš Harry?" Ten byl zrovna zaneprázdněn s Ginny(snad jste si nemysleli, že vám popíšu detaily?). Před kabinetem zaklepali a vstoupili. Moc se to tu nezměnilo-letvary, lektvary a opět lektvary. Až na to, že tam přibylo i pár obrazů. Ostatní, co dostali trest přišli až za chvíli. Teď když byli kompletní, jim vysvětlila, co budou dělat.
-,,Chybí mi pár bylin," a podala jim snad nekonečně dlouhý seznam, nasbíráte je na okraji lesa. Nemusíte chodit moc daleko, musíte se jen dobře dívat. Co nenajdete dnes, budete hledat v pondělí a tak dále. Je to jasné?"nejistě přikývli a vzali si seznam. Venku byla tma jak v pytli a taky zima. I s kouzlem Lumos viděli sotva na pár kroků. Párkrát je šlehly nízké větve a jednou se Ron natáhl jak široký tak dlouhý, když zakopl o vyčnívající kořen stromu.

Maharal tajemství talismanu

24. března 2007 v 17:14 | Jasmína |  Zbytek
Tak sem byla se ségrou v kině právě na tenhle film a řeknu vám, když sem viděla triler, tak sem si myslela, že to bude nuda. Ale je to dobrý!!!:o) A proto všem lidičkám, který se chystaj do kina, doporučuju, aby šli právě na Maharal.
Tak tady je pár obrázků
A dokonce sem našla i triler
Další informace naleznete na webové stránce www.maharal.cz

Zlé dobro a hodné zlo-3.kapitola

23. března 2007 v 14:31 | Jasmína |  Zlé dobro a hodné zlo
doufám, že se vám budou líbit moje bláboly:o)
Soutěž-Nejhorší učitel na škole
Na snídani si Ron s Harrym přivstali a dělali jako že nic, ale měli připravenou na Malfoye past. Soví pošta přiletěla jako vždy a zatímco se z nich snažila děvčata vymámit, co chystají.(děvčaty se myslí Hermiona s Ginny)Draco dostal velký objemný balíček, ve kterém byly různé dobroty. Pyšně ho otevíral snažil se, aby všichni viděli, jak je bohatý, když dostává každý den nějaký balík. Najednou do velké síně vletěla velká sova pálená a mířila si to k Malfoyovi.
-,,Naši mi asi konečně poslali moji univerzální učebnici."řekl dostatečně nahlas, aby to slyšeli všichni. A pomalu vybaloval svůj balík. Ani si pořádně nevšiml, co je to za knihu, takže když ji zvedl nahoru, celá síň se mu začala řehtat.
-,,Závidíte snad tak, že ani nevydržíte bejt zticha?."neopustil si Draco.
-,,Co bych ti měl závidět? Já narozdíl od tebe číst umím a slabikář opravdu nepotřebuju."vysvětlil Harry a ukázal na knihu. Malfoy se podíval na knihu a zrudnul, protože držel slabikář!!! Vystřelil z Velké síně tak rychle, že by člověk řekl, že se přemístil. Po krásné snídani je, ale čekala Obrana a s ní Snape a neverbální zaklínadla. Výsledek byl takový, že skoro všechny potom bolela hlava, Nebelvír přišel asi o 50 bodů a dostali za úkol cvičit, cvičit a zase cvičit. Jako by s nimi počasí soucítilo-bylo pod mrakem a každý, kdo chtěl jít ven, si musel vzít šálu. Na přeměňování se staly dokonce čtyři nehody a tak nikdo nebyl šťastný, když jim profesor Drudil přidal úkol, aby si zaklínadlo procvičili. Na večer se většina Nebelvíru těšila, protože měli schůzi v Komnatě nejvyšší potřeby, kde se konala soutěž o nejneoblíbenějšího učitele. Samozřejmě, že tam byli i z ostatních kolejí třeba Lenka a Cho, která se opět snažila na Harryho zapůsobit. Harry byl ten, který všemu velel a pak jim vysvětlil, jak bude soutěž fungovat. V komnatě bylo dost místa, proto se tam vešla i spousta židlí.
-,,Jak vidíte na této tabuli, začal Harry, jsou tu příčky, kde čím výš tím větší neoblíbenost. A teď pravidla: na kousek pergamenu napíšete jméno jednoho učitele, který vám přijde neoblíbený a vhodíte ho do této mísy. Budu pak číst jména a čím budou napsána vícekrát, tím postoupí výš. Je vše jasné?" Ostatní přikývli a začali psát Po chvilce začal vytahovat Harry s Ronem jména a nakonec byli výsledky takové:
· Trelavneyová 3 hlasy
· Duník a Prýtová 4 hlasy
· Snape 25 hlasů
· Polednová 25 hlasů
-,,Tak to vypadá, že je to nerozhodně, uvažoval Ron, počkat! Vždyť Harry to jsi ještě nehlasoval." Zraky všech se teď upřely na Harryho. Nevědělo, co říct, protože Polednová byla mrcha-dávala jim o mnoho víc úkolů, než Snape. Na druhou stranu Snape je odporný ničema. Nakonec Harry hlasoval pro něj.
-,,A to je jako všechno?" vykřikl zklamaně nějaký kluk z Havraspáru.
-,,Ne, zavrtěl hlavou Ron, teď přijde to nejhlavnější." a vytáhl z pod hábitu fotky Snapea(jak mohl tušit, kdo vyhraje?:o) a zvětšil je. Ozval se opět smích, protože Snape byl upravený zaklínadlem a proto teď měl růžový hábit, zelené vlasy a rtěnku. Není divu, že se jich pár skácelo na zem.
-,,Ticho, utište se, snažil se zjednat klid, a teď to nejdůležitější." Použil kopírovací zaklínadlo a řekl, ať to vyvěsí všude, kam jen to bude možné i nemožné. Druhý den měli všichni o zábavu postaráno i Srabus. Než zjistil, o co vůbec jde nepochopil poznámku jeho kolegyně-profesorky Polednové:
-,,Nikdy bych nevěřila, že by vám zelená s růžovou tolik slušela." A ještě hodně dlouho hledal viníky, kteří mu toto způsobili.
jako příloha...
dobrý ne?:-DDD

Pro Markulu

22. března 2007 v 16:14 | Jasmína |  Jednorázovky na vaše přání
Jak se dali Hermiona a Draco dohromady
Byl zrovna čas snídaně-Harry, Ron i Hermiona seděli u Nebelvírského stolu. Malfoy cosi(nevím přesně co, protože sem mu nerozumněla:o)říkal svým Zmijozelským kamarádíčkům, ti ukázali na trio a zachechtali se. Hermiona nad tím jen mávla rukou a řekla, že jsou ubohý, když se nezmůžou na nic víc. Za chvíli se nad nimi objěvili stovky sov, které hledaly majitele balíčků a dopisů. Jeden výr přinesl Hermioně dopis, na kterém stálo
Jsi nádherná jak hvězda a já jsem pouhý smrtelník, který by chtěl k tobě doletět a dokázat ti, že tě miluje. Myslíš, že bys mohla podat svou jemnou ručku a pomoci mi? Přijď dnes v 19:00 k Místosti nejvyšší potřeby a přej si, aby si byla tam, kde tě čeká jeden člověk, který nemá odvahu vyznat Ti lásku do očí. Přijď prosím
Dopis nebyl podepsaný a tak si Hermiona myslela, že to byl vtip-nebo snad ne??? Podívala se po Velké síni, jestli ji nikdo nevidí a schovala si dopis pod hábit. Kluci byli zaměstnáni nějakým rozhovorem a pak hned pospíchali na hodinu. Celý den ji to vrtalo hlavou, kdo by to mohl být. Nakonec ji z toho vznikl........................................chvíle napětí............................................................................................................Ron. Ano Ron, toho měla vždycky ráda, ale nelíbilo se jí, jak se občas choval. Zato nápad s dopisem byl přímo bravurní, Nemohla se už dočkat, až se tam potká s Ronem. Vyšla ze společenské místnosti a namířila si to rovnou na domluvenou schůzku. Objevily se červeno-zelené dveře, Hermiona zatáhla za kliku a všimla si, že je to velký pokoj s krbem a velkým kulatým stolem pro dvě osoby, kde bylo prostřeno. Jedna židle byla prázdná a na druhé seděl-Malfoy.
-,,Co ty tady...?", nedokončila Hermiona větu a už se chystala k odchodu, jenže co to? Dveře byly zamčené. Vytáhla si hůlku a namířila na něj.
-,,Malfoyi pust mě nebo to požádně schytáš!"
-,,Hermiono, prosím schovej tu hůlku a posaď se.", rukou ukázal na volnou židli. Herm nevěděla, co si o tom má myslet.
-,,Tak se posaď." S velkou nejistotou poslechla a usedla ke stolu. Zase nějaký jeho trik-pomyslela si v tu chvíli. Malfoy zvedl druhou ruku, kterou pořád schovával za zády a ukázalo se, že jsou to růže.
-,,Ty jsou pro tebe," řekl a dal je mávnutím ruky do předchystané vázy. Hermionu už unavovalo tohle divadýlko.
-,,Myslíš si, že jsem tě urážel a dělal naschvály jen proto, že mě Harry nas..ehm...naštval?"(pozor nejen, že řekl Harrymu jeho křestním jménem, ale taky ji už za tu doby neřekl ani jedno křivé slovo proti ní a jejím kamarádům)
-,,No asi jo, Malfoy zavrtěl hlavou a zadíval se do jejích čokoládových očí.
-,,Miluju tě. To je ten důvod." Bum. Hermiona čekala cokoli-ale tohle je už příliš.
-,,Pusť mě, řekla, dělej."
-,,Hned jen si vezmi prosím tohle, a podal ji zlatý medailonek ve kterém byl ukrytý zelená had, je to rodinné zlato. Můj pra-pra-pra-děda ho našel v jednom obchodě, stál ho skoro celé jmění a od té doby se předává z generace na generaci. Já ti ho dávám, protože je to to jediné, co ti můžu dát-kromě lásky." Hermiona schovala medajlon a připravila se k odchodu. Měla o čem přemýšlet. Když se za ní zabouchly dveře, Draco upadl v beznaděj. Měl tušit, že ho zavrhne a bude se k němu chovat stejně chladně jako dřív, možná i hůře.
Druhý den
Nebelvírský stůl byl plný studentů-jako obvykle a naše známá trojice se na hluku, způsoběným tímto stolem, podílela taky. Malfoy sledoval Hermionu, chtěl vidět, co udělá, ale když ho zahlédla, otočila se na druhou stranu. Prohrál, alespoň takto to viděl Malfoy a začal se věnovat jídlu. PLESK! Spal mu do obličeje talíř s pudingem, který na něj poslal Ron a teď se smál na celé kolo i s Harrym. Hermiona se chvíli dívala na Rona pak na Draca-chvíli to tak střídala až seslala šlehačkový dort na Rona. Ten to nečekal, takže dostal ráno přímo do otevřené pusy-tohle opravdu nečekal. Podíval se na Hermionu, která vstala a šla ke Zmijozelskému stolu-k Malfoyovi. Podívala se na Rona s opovržěním a pomohla Dracovi vyčistit si obličej. Pak se opět otočila na Rona a řekla.
-,,Weasley, něco tady ode mě máš-SPIDERS!", dobře věděla, že má Ron panickou hrůzu z pavouků a tak je na něj použila. Potom se usmála na Draca a ukázala na medajlonek, který ji vysel na krku. Malfoy překvapený její reakcí ze sebe nedostal ani slovo. Ale to nebylo to největší překvapení. Naklonila se k němu a políbila. Nevyrušilo je ani Ronovo ječení a uštěpačné poznámky od ostatních-neexistovalo nic jiného než oni dva-hvězda, která poslala člověku duhu, aby mohla ona k němu.


Zlé dobro a hodné zlo-2.kapitola

20. března 2007 v 20:40 | Jasmína |  Zlé dobro a hodné zlo
Tuto kapitolku bych chtěla věnovat sherině a všem dalším, které ještě mé povídky neomrzely:o)
Nová Snapeka?!(čti snejpka)
McGonagallová vypadala na místě ředitelky pro Harryho zvláštně. Když se zjednal klid, začala s mluvou:
-,,Jak jistě už víte, čekají na vás změny. Obranu proti černé magii bude jako nadále vyučovat profesor Snape.(u Nebelvírského stolu zasténali, ale naopak Zmijozel zatleskal). A lektvary vás nyní bude učit profesorka Polednová." A přitom ukázala na ženu, která právě vyšla ze dveří. Byla přesná kopie Snapea až na to, že to byla žena. Vlasy měla v lesklém a ulízlém drdolu(ani vlásek si nedovolil někde přečuhovat), oči černé jako noc šmejdili po Velké síni, hákovitý nos měla skoro jako-víte kdo(Snape) a dlouhý černý hábit naznačoval, že ostatní barvy jsou pro tuto osobu tabu. Posadila se ke stolu a čekala co bude dál.
-,,Tak to se snad půjdu oběsit, než takový 2 zjevy," šeptl Ron Harrymu.
-,,Měli bysme jí vymyslet nějakou přezdívku, "navrhl Harry, ale byl přerušen dalšími slovy ředitelky. Po večeři na ně čekala Hermiona se zprávou, že na doučko by mohli přijít zítra večer. Harry se na ni podíval a namítl.
-,,Ale Hermiono! Vždyť to byl vtip."
-,,Já vím, odpověděla s kamennou tváří, ale pokud chcete udělat zkoušky, měli byste se nad tím zamyslet." A s tím odešla do dívčích ložnic.
-,,Je praštěná, už takhle máme dost učení a když si vzpomenu na Polednovou-ani se mi zítra nechce vstát." Harry s Ronem souhlasil, oba dva si vytáhli učebnici obrany a procvičovali si zaklínadla. Šli si lehnout kolem půlnoci a naštěstí se jim potom nic nezdálo.
Na druhý den je čekalo deštivé počasí a když v něm musíte být a hledat nějaké kytky, tak by vás to nejspíš naštvalo jako Harryho a Rona. Hermiona z toho taky nebyla zrovna dvakrát na větvi, ale alespoň si svoji nespokojenost nevyřvávala přes celé bradavické pozemky. ¨Hned potom následovaly formule a nakonec jasnovidectví(Hermiona měla staré runy). Profesorka Trelawneyová jim řekla, že dnešní hodinou začnou číst budoucnost ze závislosti na počasí a planet. Pro většinu to byla jen snůška žvástů, které stejně nikdo neposlouchal. Při svém proslovu najednou zmlkla, podívala se na Harryho, který málem usnul a ustrašeným hlasem ho více méně probudila.
-,,Zrovna od vás bych čekala, že budete velmi dobře poslouchat, protože mé předpovědi jsou vždy pravdivé. Nemyslím, že když si budete něco nalhávat o tom, že se dožijete stařeckého věku, tak vás osud nenajde. Skolí vás až to nebudete čekat."
-,,Ale já se ještě nechystám umřít!", namítl Harry. Ron se zachechtal, ale hned toho nechal, když uviděl pohled profesorky, který byl teď tak podobný ředitelce. Učitelka to ignorovala a pokračovala radči dál v nudném výkladu.
Na večeři jim Ginny vyprávěla jaká je Polednová.
-,,Je ještě horší než Snape, začala, pořád kolem chodí a každého kritizuje a když jí potom odevzdáme dvouhodinovou práci-nadává, že tyhle "fujtaksly" nejsou ani v kanále a zadá nám za domácák udělat ten samej lektvar i s popisem."
-,,No máme se na co těšit," řekl Ron ironicky.
-,,A nadržuje Zmijozelu nebo ne?" zajímal se Harry.
-,,Nevím, pokrčila rameny Ginny, my máme lektvary s Mrzomorem.
-,,No každopádně uvidíme zítra jaká bude," ukončil debatu Seamus, který je poslouchal. Ostatní vedle přikyvovali. Když žáci vstoupili do učebny, ucítili známý puch. Profesorka Polednová(stejně jako Snape) nemusela uklidňovat žáky, protože z ní by měl respekt snad každý.
-,,Dobrý den(měla nepříjemný hlas) dnes si připravíte lektvar Hojivé esence. Ví někdo kdy vznikl a kdo ho jako první vytvořil?"(žádné představování, žádné dotazy, kde skončili prostě se ihned dala do práce)Hermiona se jako jediná hlásila a když si profesorka všimla, že ostatní nevědí ani ň zvýšila hlas na ostatní.
-,,Takže, pokud to v této třídě ví jen jediná žákyně je zbytečné, abychom ho vařili. Připravíte si ho jako domácí úkol a na 2 svitky pergamenu a ještě popíšete základní historii a složení lektvaru."(všichni na ní koukali, jako by právě spadla z jahody a Malfoy si u ní smazal pár bodů)Zalistovala učebnicí a zastavila se u ...
-,,Takže, z loňského roku byste měli umět protijed proti jedovatým rostlinám. Tak ho připravte." Ron zvedl ruku a zeptal se:
-,,Ale paní profesorko, jak ho máme udělat, když neznáme postup ani suroviny?"
-,,Jak se jmenujete mladý muži?"
-,,Weasley."
-,,Takže pane Weasley, vychutnávala si ho zatím co se Malfoy křenil, za prvé-pokud jste si nevšiml, máte to napsané v učebnici. Sice tam nemáte přesné instrukce, ale jako žák sedmého ročníku byste si s tím měli hravě poradit. A za druhé se příště přihlaste, když budete chtít něco říct. Aby ste si to zapamatoval, odepisuji Nebelvíru 15 bodů." Po celou hodinu už nikdo radši nepromluvil. Protijed se doopravdy nikomu nepovedl, dokonce ani Hermioně. Profesorka každého kritizovala a ubírala body a když přistoupila k Malfoyovi, tak ho před celou třídou setřela.
-,,Pane Malfoyi, vím sice, že postup v učebnici není kompletní, ale že jste přeskočil celé dva řádky, to už vás opravdu neomlouvá! Ani u pana Longbottoma jsem nemusela odebírat tolik bodů, ale teď budu muset. Odebírám Zmijozelu 20 bodů, že neumíte pořádně číst a abyste si z toho vzal ponaučení, prodloužíme váš domácí úkol na 3 svitky pergamenu." Když odešla k Nevillovi, který udělal rekord-za tyto dvě hodiny roztavil už druhý kotlík, ukázal na ni Malfoy neslušné gesto.
-,,Oh!Ty vrtáku jeden! Už netrap ty kotlíky a radši pojď ke katedře. Budeš chodit ke mně chodit na doučování. Snad ti to pomůže." Neville přistoupil k jejímu stolu s výrazem člověka, který bude, co nevidět popraven. Harry měl sice břečku, ale byl rád, že toho nepopletl tolik jako Malfoy. Ještě večer ji kluci napodobovali a uznali, že její způsoby chování jsou sice podobné jako bývalému učiteli Lektvarů, ale radši pět Polednových než jeden Snape. I když
-,,Baba jedna, neodpustil si Ron při sepisování jejího pojednání, hele Harry, co je lepší? Snapeka nebo Polednice?"
-------------------------zatím konec----------------------
(-,,Tak Rone máš poslední slovo.":o)

Myslíš, že ti nikdo nemůže vzít kurzor? Tak klikni a uvidíš:o)

19. března 2007 v 17:11 | Jasmína |  Webovky
já sem tomu taky nevěřila, dokud...sem neklikla
kolikátej kurzor už vzal?:-D

Budu na vás hodná:o)

19. března 2007 v 16:52 | Jasmína |  Moje kecy
Protože vím, jaké to je čekat na další kapitolku(čekám už u několik autorek a furt nic) a proto vám sem dám v nejbližší době rovnou 2 kapitolky!!!!:-DDD
Ale pod podmínkou, že si o ně napíšete- takže.............chcete je?

Pro míšu

19. března 2007 v 16:29 | Jasmína |  Jednorázovky na vaše přání
Ples
Ron seděl ve Velké síni, když právě uviděl JI, jak prochází kolem. Musím to zkusit-řekl si pro sebe. Vstal a pokusil se ji oslovit, ale nestihl to, protože se právě bavila s Cedricem Diggorym. Nadechl se a vykročil k ní.
-,,Ehm..., začal nejistě, Fleur?" Ta se na něho ani nepodívala, ale začala přemlouvat Cedrika, aby šel s ní.
-,,No tak, pojť se mnou, nikto jiný se prro to nechodí."
-,,Promiň, ale jak sem už říkal, jdu s někým jiným." Ron už nemohl déle čekat. Vystartoval na něj.
-,,Takže pro tebe je Fleur málo jo? To ti nestačí, že za tebou jde nejkrásnější holka a ty jí řekneš ne?!" Okamžitě se začervenal, protože si uvědomil, co právě řekl.
-,,Nepleť se do toho jo? Buď tý dobroty," uklidňoval ho Diggory.
-,, A budu!" křičel za ním Ron. Musel křičet, protože už Cedrik odcházel. Když Fleur slyšela, že je nejkrásnější, bylo jí z toho dobře. Potom se otočila na Rona a čekala, co z něho vypadne.
-,,Víš, napadlo mě jestli n-n-echtěla bys jít se mn-ou na p-ples?"
-,,Ty jsi Rron, že?" ujistila se s francouzkým přízvukem. Nositel jména přikývl.
-,,Bien sur, še s tepou půjdu." řekla a usmála se na něj. Ron neschopný slova se na ni stále díval. Když šel do společenky, málem si poskakoval. Ten den, kdy se konal ples, hrál s Harrym zrovna šachy když vystřelil do své ložnice a hledal ten příšerný společenský hábit. Přece nemohl přijít na ples v tomhle, když s ním měla jít dívka jeho snů!!! Snažil se to různě upravit, ale nepomohlo to. S Harrym zkoušeli dál různé způsoby, jak udělat z dámských šatů společenský hábit. Večer si oblékli tedy hábity(ten Ronův už sice vypadal líp, ale o moc ne). Dolů ho musel jeho kamarád dostrkat. Harry šel s Parvati a Ron zatím hledal mezi ostatními svoji partnerku. Nemusel hledat dlouho, protože její krása ho málem oslepila. Přistoupila k němu s jistým výrazem překvapení, ale nakonec ho chytla za ruku a šli společně v čele. Srdce mu bušilo o sto šest a začalo pracovat ještě víc, když uviděl Hermionu. Byla s Viktorem Krumem a vypadala úplně jinak-krásně. Ale pro Rona byla důležitější jeho partnerka. Tanec mu dělal větší potíže, ale nakonec to přežil. Večer byl úžasný. S pomalou muzikou šli na parket a tančili pomalý ploužák. V jednu chvíli se Fleur zadívala do jeho očí a políbila ho!!! Rukou se jemně dotkl jejích vlasů a začal opětovat to, co začala před chvílí ona.....To by mohl být šťastný konec: Ron si vezme Fleur a budou žít šťastně až do smrti, ale tak to nechodí.
Ron sebou trhnul a uvědomil si, že je stále ve velké síni a Fleur stojí u Diggoryho. Tak krásná představa to byla-pomyslel si a vykročil směrem k Fleur. S každým krokem ztrácel odvahu, takže z laskavého pozvání na ples vzniklo
-,,ŠLA BYS SE MNOU NA TEN PLES?!!!"

Zlé dobro a hodné zlo-1.kapitola

16. března 2007 v 18:49 | Jasmína |  Zlé dobro a hodné zlo
Asi vás zarazil ten název, ale později pochopíte, proč jsem to tak pojmenovala. Hezké počteníčko:o)
Začalo to docela nevinně...
Harry, Ron a Hermiona byli na snídani ve Velké síni. Ginny se k nim po chvíli přidala a na uvítanou políbila Harryho. Hermiona s Ronem se na ně dívali a snažili se chovat přirozeně, ale moc se jim to nedařilo. Když páreček skončil, podíval se Ron k jejich rozvrhu a zanadával si:
-,,No to si dělá prču ne? 1.hodina-lektvary a dokonce dvouhodinovka. Já asi napíšu Frdovi a Georgovi, aby si pospíšili s tím urychlovacím práškem."
-,,Cože urychlovacího?, nechápal Harry.
-,,Urychlovací prášek, vysvětlila Ginny, má ti zaručit to, že ti nepříjemná hodina uteče jako voda, ale kluci mu ještě nevychytali všechny mouchy."
-,,Už bychom měli jít, připomněla jim Hermiona. A tak chtě nechtě trojice odešla a zamířila si to ke sklepení. Ukázalo se, že na chodbě, která je nejkratší cestou, je rozlitý Kýchací dryják a všichni, kdo chtěli projít(bylo jich opravdu málo)přišli o boty. Takže to museli vzít okolo. Jako naschvál přijdou pozdě.
-,,Srážím Nebelvíru 10 bodů." přivítal je Snape již nacvičeným tonem. Trojice si sedne a poslouchá, jaký složitý "blivajz" mají zase připravit.
-,,Protože vím, že v této třídě není jeden schopný student uvařit Uklidňující doušek, tak si ho dnes vaříte." Při těchto slovech máchl rukou a na tabuli se objevily přísady spolu s popisem. Žáci se tedy dali do lektvaru. Harry se teď velmi snažil, protože včera večer studoval(samozřejmě protože ho Hermiona přesvědčila) a myslel si, že by to mohl mít alespoň lepší známku než většinou. Ale už po třech minutách to pletl. Pro inspiraci sledoval Hermionu, která právě krájela nějakou bylinu. Harry sáhl po podobné, nakrojil ji na pár kousků a přidal do kotlíku. Ron, který si nevedl o moc líp udělal to samé. Ke konci hodiny Snape řekl:
-,,Váš lektvar, by měl mít tmavě-modrou barvu a nad ním zelený kouř." Podíval se při tom na Harryho, který měl lektvar černý a šel z něj zápach starých ponožek. Učitel nakrčil svůj křivý nos a promluvil na něj.
-,,Pottre, víte co to je petrklíč? Tohle, ukázal na zbytky rostliny, je rulík zlomocný. Váš lektvar není nic víc než břečka." A mávnutím hůlkou vyprázdnil kotlík.
-,,Příště dávejte pozor, co tam dáváte, nebo tu někoho otrávíte! Za domácí úkol napíšete na 2 a půl svitku pergamenu, k čemu se používá kotlovec a jeho kouzelné vlastnosti. Konec hodiny." Harry byl naštvaný, protože věděl, že tam měl dát tu druhou kytku. Celý den měl zkažený. Vždyť se přece snažil! A Crab měl o hodně horší lektvar(v jeho kotlíku bylo něco,co hodně připomínalo beton a taky se tak chovalo:o). Přemýšlel nad těmito a jinými věcmi, když ho z přemýšlění probudil Ron:
-,,Harry, slyšíš? Tak mám ji to říct nebo ne?"
-,,Co komu?"
-,,Ale, nic, mávl nad tím jeho kamarád, mimochodem, kdy se podíváš do Godrikova údolí?"
-,,Ššš, utišoval ho Harry, to chceš, aby to slyšeli všichni?"
-,,Tak promiň, omluvil se Ron a dál už pokračoval šeptem, aby to ve společence nikdo jiný neslyšel, ale kdy tam půjdeš?"
-,,Neboj, dám ti včas vědět, řekl Harry tajemně a při tom se pousmál. Plán měl připravený na několik měsíců dopředu a byl rád, že se tím zatím nemusí moc zabývat.
-,,Kde je Hermiona?"
-,,Měla, by se teď někdy vrátit. No vidíš už je tady, ukázal na jejich kamarádku, ahoj ehmm Herm."
-,,Čau kluci, houkla na ně a odložila si velký štus knih.
-,,To chceš dělat úkoly na rok dopředu?"
-,,Ne milý Ronalde,(Ron pochopil, že asi řekl něco špatně), víš existují lidé, kteří nejen, že dělají úkoly, ale chtějí se připravit na OVCE."
-,,Prosim tě Hermiono, oslovil ji Harry, nevíš, jak bych se mohl zlepšit v lektvarech?"
-,,No, zkus třeba doučování.", navrhne.
-,,Velmi vtipný."
-,No dobře, ale příště se už na nic neptej-tady je taky každá rada dobrá."Jejich rozhovor přerušila Ginny.
-,,Už jste to slyšeli? McGonagalka našla nového učitele na Lektvary."
-,,Ale vždyť to učí Snape ne??"
-,,Kdepak Rone, zavrtí hlavou jeho sestra, ten pouze zastupuje. Slyšela jsem McGonagallku, jak se o ní baví se Snapeem"
-,,Ní? To bude učitelka? nemohl uvěřit svým uším Harry.
-,,Jo, potvrdila Ginny, a myslím, že když si pospíšíme, tak ji možná stihnem na večeři, jak ji bude ředitelka představovat."
-,,Tak dem," ukončila to Hermiona.
(-,,To musí mít vždycky poslední slovo? Dokonce v první kapitole?"
-,,Ronalde, jestli se ti to nelíbí, tak si to piš sám", utrhne se na něj Jasmína.
-,,Tak promiň, brání se Ron, ale to není fér!"
-,,Tak panu Weasleymu se to nelíbí?(v tuto chvíli sem byla opravdu hodně naštvaná.) Já ti tam taky nemusím psát vůbec žádnou přímou řeč víš? Tak už dej pokoj, nebo tě nechám zabít nějakým voldemortovým smrtijedem."
-,,Nevyslovuj jeho jméno!"
-,,Hej Rone-jmenuje se VOLDEMORT!:o)


Jednorožec-4.kapitola

16. března 2007 v 14:09 | Jasmína |  Jednorožec
Problémy-1.část
Kin se tedy začal s Iris scházet pravidelně. Sice mu nerozuměla, co říká, ale mu to bylo jedno. Později zjistil, že ona byla ta malá holčička, kterou viděl před lety. Velmi rád poslouchal její hlas, protože uměla i krásně zpívat. Jednou, když měla zpívat na uvítání květů, ji Kin samozřejmě chtěl slyšet a tak šel. A vůbec si nevšiml, že ho sleduje jeho bratr-Jas. Když dorazili na mýtinu, kde měla zpívat, se Jas ulekl, protože sem měli všichni vstup zakázán. Nechal tedy Kina tam kde byl a běžel to říct jeho otci. Ten se rozzuřil jako starý hroch a mířil ke svému neposlušnému synovi. Násilím ho dovlekl zpět a vynadal mu.
-,,Jak si to představuješ? Máš přísný zákaz tam chodit a přes vše jsi tam šel-proč?"
-,,No když já, zaškobrtl se Kin. Neměl tušení jak to vysvětlit, no totiž..."
-,,Já ehm... jak si, napodoboval ho Prelej, tak se mi zdá, že nejsem dost přísný, když mě vlastní syn neposlouchá. A přitom jsem si myslel, že jsi rozumný. Zklamal si mne." Kin odešel se sklopenou hlavou od otce. Byl nešťastný, protože by se taky mohlo stát, že by ho vyhostili ze stáda. Ale jedna věc mu vrtala hlavou-Jak se mohl táta dozvědět, kde je? Pozoroval malé víly, které bezstarostně létali kolem a světélkovaly. Kéž by mohl být jednou z nich. Ale i to největší trápení přebolí a Kin i jeho otec na to pomalu zapomínali. Mladý jednorožec byl teď neustále pod dohledem Jase-oba si vždy něco našli jak se zabavit. Roxi byla samozřejmě s nimi také, aby taky, když to byli její nejlepší kamarádi. A tak rostli, Jas šťastný, že možná uspěl u Roxi a Kin s myšlenkou na Iris. Už zbývalo jen pár dní než byli úplně dospělí a tak se na to připravovali. Ostatní ze stáda jim přitom radili, jak se při důležitém obřadu dospělosti chovali. Obřad dospělosti se konala vždy v noci při úplňku. Mladý jednorožec si stoupl na skálu a pomalu čekal až ho ozáří bílý měsíc. S těmito paprsky se mu ze srsti ztrácí šeď a vkládá se mu do ní stříbřitá bílá. Jakmile je daný jedinec celý bílý, obřad je u něj dokončen a stává se dospělým. Kin ale přes všechny tyto věci nezapomněl na Iris. Den před obřadem ji chtěl naposledy spatřit, proto se proplížil kolem spících a utekl cestou přes les. Ukázalo se, že i jeho elfí přítelkyně ho postrádala a jakoby to oba vycítili se sešli u jezera. Iris byla šťastná, protože si myslela, že se zase budou moci často scházet, jen Kin byl trápení samo. Jak ji vysvětlit, že se už nikdy nespatří? Nad tímto problémem přemýšlel, když najednou uslyšel nějaké zvuky od lesa-ty zvuky se přibližovali a byli čím dál zřetelnější...

Co řekli

15. března 2007 v 17:41 | Jasmína |  Zbytek
,,Mluv jen tehdy, kde je třeba, a přitom vyslov pouze polovinu toho, co si myslíš."
-Alexander Dumas
,,Strach z nebezpečí je tisíkrát větší než nebezpečí samo."
-Daniel Dafoe
,,Jen dvě věci jsou nekonečné-vesmír a lidská hloupost. Tím prvním so ovšem nejsem tak jist."
-Albert Einstein
,,Dejte mi opěrný bod a já pohnu Zemí."
-Archimédes
,,Oko za oko a svět bude slepý."
-Gándhí

Diplomy pro kikinku a spol.

15. března 2007 v 15:38 | Jasmína |  Ceny pro vítěze
Pro Fištu:
Pro Petra:
Pro Kikinku:

Další člověk v České republice ze světa HP-tentokrát Draco Malfoy

11. března 2007 v 18:12 | Jasmína |  Zbytek
Dneska jsem jela s rodinou na kole. Cestou jsme se zastavili v jedné hospůdce a byl tam jeden kluk, který jako by Malfoyovi o oka vypadnul. I jeho chování bylo stejné a jeho matka měla na krátko ostříhané blonďaté vlasy-asi nový modní trend u stoupenců Voldemorta. Otce tam bohužel neměl. Jaký sestřich bych viděla asi u něj?:o)